13 sierpnia – KINO OD KUCHNI – Miłość po francusku

 

Kino_od_kuchni-13sierpnia„Miłość po francusku”
w ramach cyklu „Kino od kuchni” w Multikinie!

 

We wtorek 13 sierpnia, w Multikinie w Arkadach Wrocławskich, w ramach cyklu „Kino od kuchni” zostanie wyświetlony film „Miłość po francusku”.

 

Szef Kuchni Marcin Kurzawa i Mistrz Cukiernictwa Piotr Kmieć wraz Tomkiem Olechnowskim i Przemysławem Madejem – Kucharzami z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni (OSSKiC) oraz Restauracja Bistro i Partner Gastronomiczny DG CONCEPT zapraszają  na kolejną kulinarną przygodę pt. Kuchnia w kinie podczas cyklu Kino od kuchni według idei kucharzy prowadzących O KUCHNI Z LUDŹMI DLA LUDZI.

Najbliższy pokaz w ramach cyklu „Kino od kuchni” odbędzie się w Multikinie w Arkadach Wrocławskich, 13 sierpnia, o godzinie 20.00.

Na widzów czekają przygotowane przez Piotra Kmieć – Mistrza Cukiernictwa desery z francuskim rodowodem – croissanty z orzeźwiająca marmoladą, Crème brûlée oraz mus z belgijskiej czekolady, a to wszystko tworzone na oczach widzów.

Przed seansem już od godz. 19:40 będzie można spotkać naszych zaproszonych gości – Przemysława Madeja – szefa kuchni Restauracja Pierogarnia Stary Młyn oraz członka OSSKiC a także Tomasza Baumerta – członka OSSKiC, którzy wprowadzą widzów w świat luksusu oraz zaproszą w podróż do beztroskiego świata dzieciństwa.

Ale to nie wszystkie atrakcje. Na widzów podczas spotkania czekają jeszcze dodatkowe niespodzianki przygotowane przez Marcina Kurzawa oraz Tomasza Olechnowskiego  a także nagrody – warsztaty kulinarne, które ufundowała firma DG Concept i Restauracja Bistro. Serdecznie zapraszamy!

 

Bilety kosztują 20 złotych, natomiast z voucherem z Fan Page’a Multikino Polska bilety można nabyć za 16 złotych.

Bilety już dziś są dostępne w kasie kina lub przez stronę http://www.multikino.pl.

 

Podczas trzeciego spotkania w ramach cyklu „Kino od kuchni” wyświetlimy film „Miłość po francusku”. Opowiada on historię 38-letniej Alice Lantins, która jest piękna, ambitna i całkowicie oddana swej pracy – do tego stopnia, że życie prywatne dla niej nie istnieje. Ma w ręku wszystkie atuty, by zostać nową redaktor naczelną magazynu „Rebelle”. Wszystkie, poza jednym… Alice jest kobietą, która nigdy nie wykracza poza utarte schematy. Dopiero gdy w jej życiu pojawi się 20-letni, czarujący Balthazar, koledzy i znajomi spojrzą nagle na nią innym okiem. Alice spostrzeże, że los dał jej do rąk klucz do przyszłej kariery.

 

Strategicznym partnerem projektu jest kanał telewizyjny Kuchnia+, który zagwarantuje uczestnikom  projekcji pokazy gotowania prowadzone przez najlepszych szefów kuchni kanału, między innymi: Tomasza Jakubiaka, Adama Chrząstowskiego lub Dawida Gaboriaud. Będą oni gotowali potrawy nawiązujące do prezentowanych filmów. Pokaz gotowania odbędzie się w Multikinie Poznań Malta.

Sponsorami cyklu „Kino od kuchni” zostali: LG oraz Alma. Dzięki temu uczestnicy wydarzeń będą mogli brać udział w konkursach i wygrywać atrakcyjne nagrody.

Patronat medialny nad akcją objęli: Kuchnia+, miesięcznik „Kuchnia”, tygodnik „Palce lizać”, Food&Joy, Co jest grane oraz blog Frommovietothekitchen.pl.

 

Szczegóły na temat projektu można znaleźć na stronie http://www.multikino.pl.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s