„Kino od kuchni” już 24 lipca w Multikinie

dnia

image002 

„Kino od kuchni” z pokazem filmu
„Zanim noc nas nie rozdzieli” już 24 lipca w Multikinie

 

W środę 24 lipca Multikino w Arkadach Wrocławskich, w ramach cyklu „Kino od kuchni” zaprasza na komedię „Zanim noc nas nie rozdzieli”, opartą na autentycznych rozmowach podsłuchanych przez dziennikarkę Olgę Utkin w jednej z najdroższych i najbardziej szpanerskich moskiewskich restauracji. Gościem specjalnym drugiego spotkania będzie Pierogarnia Stary Młyn, która przeniesie uczestników spotkania w świat kresowych przysmaków.  

Na drugi pokaz w ramach cyklu „Kino od kuchni” wybrano film „Zanim noc nas nie rozdzieli”. Jest to komedia oparta na autentycznych rozmowach – zarówno zabawnych jak i smutnych – podsłuchanych przez dziennikarkę Olgę Utkin w jednej z najdroższych i najbardziej szpanerskich moskiewskich restauracji. Zabawny i obnażający film: o kobietach, które wybierają między uczuciem a pieniędzmi, producentach filmowych, którzy nie wiedzą, co tak naprawdę filmują i wyczerpanych biznesmenach, którzy czasem mówią „a pieprzyć to wszystko”.

Partnerem drugiego spotkania projektu Kino od kuchni we Wrocławiu będzie PIEROGARNIA STARY MŁYN – wyjątkowa restauracja zlokalizowana w samym sercu wrocławskiego Rynku. Nie jest to jednak zwykła pierogarnia… jest to miejsce,
w którym różnorodność oferty przyprawi każdego o pierogowy zawrót głowy! PIEROGARNIA STARY MŁYN zaprosi widzów Kina od kuchni w kulinarną podróż do świata kresowych przysmaków, a także przygotuje dla naszych gości pierogową niespodziankę!

„Kino od kuchni” odbędzie się 24 czerwca, o godzinie 20.00, Multikinie Wrocław Arkady.

 Cena biletów – 21 zł, dla fanów Multikino na portalu Facebook cena 16 zł. Bilety już dziś są dostępne w kasie kina lub przez stronę http://www.multikino.pl.

TV-Kino_od_kuchni-lipiec

Strategicznym partnerem projektu jest kanał telewizyjny Kuchnia+. Sponsorami cyklu „Kino od kuchni” zostali: LG oraz Alma. Dzięki temu uczestnicy wydarzeń będą mogli brać udział w konkursach i wygrywać atrakcyjne nagrody. Patronat medialny nad akcją objęli: Kuchnia+, miesięcznik „Kuchnia”, tygodnik „Palce lizać”, Food&Joy, Co jest grane oraz blog Frommovietothekitchen.pl.

Szczegóły na temat projektu można znaleźć na stronie www.multikino.pl.

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s